KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12848447
nr 1284 8447
Oidentifierad Konstnär, Liggande modell. Ej signerad. Olja på pannå, 15x30 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 28 oktober 2019
kl 20:06:44
26/10 16:16:32
28/10 18:35:42